Barevná magnetická mini míchačka
Kód produktu
HI180L-2
Magnetické mini míchadlo, barva levadulová, 230V.
|
5 586,57 Kč
s DPH
Obvykle 2 - 4 týdny
|
|
|
4 617,00 Kč
Cena bez DPH
|
|
Parametry
| Max. kapacita míchání | 1 litr |
| Rychlost míchání | max. 1000 rpm; min. 100 rpm |
| Materiál | ABS plast |
| Napájení | 220 V |
| Prostředí | 0 až 50°C, RH max 95% |
| Rozměry | 137 mm (průměr) x 51 mm (výška) |
| Hmotnost (g) | 640 |
| Rozsah dodávky | míchačka, míchací tyčinka a návod |
Doplňující obsah
Novinky
29. 04.
2026
2026
Hra Laboratorní stopař na Laborexpu
02. 04.
2026
2026
LABOREXPO 2026
12. 09.
2025
2025
Online měření pro úpravny vod
28. 07.
2025
2025
